Rychlý kontakt
Kamnářství Písař
Jiráskovo předm. 639 Jindřichův Hradec,  37701
+420 384 325 813
+420 602 459 643
Kamnářství Písař
ArtitaliaThe Captcha image

Vítejte na stránkách Artitalia.cz, jejichž provozovatelem je výhradní zástupce značky pro ČR - Kamnářství Písař.

O nás: Kamnářství Písař spolupracuje s Italským výrobcem již od roku 2003 a po devíti letech vzájemné spolupráce v roce 2012 získala zastoupení pro Českou republiku.
Oficiální prezentace s uvedením do kamnářské veřejnosti v ČR byla uskutečněna u příležitosti výroční schůze Cechu kamnářů a nové volby prezidenta Cechu v říjnu 2012 v Brně v hotelu Žebětínský dvůr.

Filosofie výrobce: TŘÍDA A ELEGANCE PRO nadčasový styl .... Pravda, elegance v nás, a v duši a v mnoha aspektech našeho způsobu života. Učí nás znovu objevit chuť nuance a malé věci, nesmíme zapomenout na tradice, a ne rezignovat na banality špatného vkusu. VÍTEJTE, kde to všechno Artitalia unese a udává směr. Činnost "začala v roce 1980 v Via Morandi, pak se stěhovala do Via Nuova a od roku 2008 v nové továrně Via Levata 8, Campogalliano (MO). Ve všech těchto letech Artitalia vždy vytvářela produkty výjimečné kvality "a to jak v podobě a barvách. Artefakty, které byly svěřeny do odborných rukou odborníků kamnářů, porodily kouzlo exkluzivních keramických kamen a krbů, předměty v mimořádné kráse, vyjádřením nadčasovým stylem.

Váš tým firmy Kamnářství Písař

O NÁS
VÝROBCE
KATALOG KACHLOVÍ
KATALOG CAMINETTI
CENÍKY
KONTAKT
DOVOZCE
Nahravam...